Baskı Beton

Baskı Beton Nedir? Baskı beton iç ve dış zeminlere baskı beton uygulaması yapılarak betona eşsiz görünüm sağlayan dekoratif bir zemin kaplama sistemidir. Baskı beton, baskı beton hizmeti ve hizmetleri için firmamız, 2000 yılından itibaren İstanbul ve Türkiye genelinde firmalara kaliteli hizmet sunmaktadır. Diligent İnşaat en son teknolojik makine parkuru ile daha dayanıklı ve kaliteli zeminler oluşturmaktadır. Yapmış olduğumuz projeler sıradan bir proje olmayıp referanslarımızda bunu teyit etmektedir. Doğal taşların eşsiz görünümü ile betonun pratik, şekil verilebilir, uzun ömürlü ve sağlam yapısını bir araya getiren baskı beton teknolojisi, dış zeminlerde ve çevre düzenleme uygulamalarında son yıllarda dünyada öncelikle tercih edilen dekoratif bir zemin kaplama sistemidir.

Baskı beton teknolojisiyle açık ve kapalı otoparklar, yaya ve taşıt yolları, parklar, ticari bina çevreleri, konut çevreleri, lokantalar, kapalı ve açık teşhir alanları gibi birçok farklı kullanım için çevreye duyarlı, doğal görünümlü, sağlam ve dekoratif zemin kaplamaları yapılabilir.

Baskı Beton Özellikleri

  • Baskı beton doğal görünümlü ve esnektir.
  • Zengin renk ve doku alternatifidir.
  • Çevre dostudur.
  • Sağlam ve uzun ömürlüdür.
  • Hızlı ve pratiktir.

Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Baskı beton nasıl yapılır? Baskı beton yapılmadan önce zemin temizlenerek hazır hale getirilir. Zemini yeterli seviyeye getirerek granül dolgun gerçekleştirilir. Baskı betonun yerleştirileceği alana alt taban dolgusu yerleştirilir. Baskı beton uygulaması baskı beton modeline göre beton kalıpların seçilmesiyle beraber baskı beton yerleştirilmesi başlar. Zeminlerin şekillendirilmesi için renkli ve desenli kalıplar tercih edilir.

Baskı beton hakkında daha detaylı bilgiyi iletişim bölümünden müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. Sizlere en uygun baskı beton hizmeti fiyat teklifini vermek için hazırız.