Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel zemin kaplama, endüstriyel zemin kaplama hizmeti ve beton hizmetleri için firmamız, İstanbul ve Türkiye genelinde kaliteli hizmet sunmaktadır. 2000 yılından itibaren sektörde kurumsal firmalara projeler yapmıştır. Referanslarımız yaptığımız işin kalitesini göstermektedir. Referanslarımız tesadüf değildir.

Endüstriyel zemin kaplama, kırmızı, yeşil ve gri olmak üzere üç renkte zemine gelişmiş makinelerle uygulanan parlak ve pürüzsüz bir beton yüzeyi oluşumudur.

Endüstriyel zemin kaplama yüzeyde tozlanmayı önlemekte olup yıkanabilme özelliğine sahiptir. Perdahlı, fırçalı ve tepsili olmak üzere 3 sınıfta uygulanmaktadır. Endüstriyel zemin kaplama kullanılacak zemine göre uygun yüzey sertleştirici ile betonun dayanıklılığını arttırıp yüzeye renk vermektedir.

Endüstriyel Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Endüstriyel zemin kaplama fabrikalar, petrol istasyonları, açık ve kapalı otoparklar, antrepo, depo, iş yeri, kaldırım, yürüyüş yolları, vb. alanlarla kullanılmaktadır.

Bu zeminler; üzerinde malların üretildiği, saklandığı ve taşındığı, endüstrinin çalışma yüzeyidir. Dolayısıyla bu zeminler, aşınmaya ve kimyasal atıklara maruz kalmaktadır. Bu nedenle bu zeminlerin kaydırmazlık, kolay temizlenebilirlik, hoş bir görüm ve üzerinde çalışılacak emniyetli bir yüzey özelliğinde olması gerekir. Yüzey içine sızdırmazlık sağlayan malzemeler, kaplamalar ve ağır yüke dayanıklı üst kat uygulamaları gibi spesiyal malzeme ve uygulamalar, dayanıklı bir zeminin elde edilmesinde çözümler sunabilir. Bunun için uygun olan malzeme, yüzey sertleştiricilerdir. Kullanma alanının şartlarına uygun bir yüzey sertleştirici tercih edilerek uygulanabilir. Yüzeye hem fırçalı, hem tepsili hem de perdahlı olarak uygulama yapılabilir.

Endüstriyel Zemin Kaplama Özellikleri

  • Ağır yüklere dayanmak
  • Islak ve kuru kaymazlık
  • Aşınma dayanımı
  • Hijyen
  • Darbelere dayanmak
  • Kimyasal dayanım
  • Tozumazlık
  • Alımlı renkler

Endüstriyel zemin kaplama hakkında daha detaylı bilgiyi iletişim bölümünden müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat teklifini vermek için hazırız.

Endüstriyel Zemin Kaplama
Endüstriyel Zemin Kaplama 2
Endüstriyel Zemin Kaplama 3
Endüstriyel Zemin Kaplama 4
Endüstriyel Zemin Kaplama Fiyatları

Endüstriyel zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi...

Lazerli Beton

Lazerli Beton, lazerli beton hizmeti ve beton hizmetleri konusunda...

Laser Screed

Laser Screed, Laser Screed hizmeti ve beton hizmetleri konusunda...

Saha Betonu

Saha betonu, saha betonları konusunda uzman olan firmamız...