Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Anasayfa / Blog / Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları diğer zemin kaplama çeşitlerine göre fiyatları daha uygun bir kaplama türüdür. Fiyat belirlenirken birçok etken vardır.

Epoksi zemin kaplamasında uygulanacak malzemenin kalitesi önemli etkendir malzemeye göre epoksi zemin kaplama fiyatları değişiklik gösterir.

Epoksi uygulanacak alanın türüne göre uygulanacak epoksinin kalınlığı etkenlerden biridir 1mm kalınlık epoksi ile kaplanan alan ile 3mm kalınlığındaki epoksi ile kaplanan alan fiyat bakımından aynı değildir.

Birim bakımından alan büyüdükçe fiyatta farklılık göstermektedir. 100m2 alanda verilecek m2 fiyatı ile 1000 mt2 alana verilecek m2 birim fiyatı arasında fark vardır.

Epoksi zemin kaplama konusuna genel olarak baktığımızda kısacası epoksi zemin kaplama ağırlıklı olarak dayanıklılık gerektiren alanlarda tercih edilmekle beraber desen ve çeşitli renk seçenekleri sebebi ile farklı birçok sosyal alanda da tercih edilebilmektedir.

Epoksi zemin kaplama alanları olarak otoparklar, hastaneler, fabrikalar ve depolar için epoksi zemin kaplama tercih edilmektedir.

Sizde bizlerle iletişim kurarak epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizleri epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında bilgilendirelim.