Fabrika Zemin Kaplama Uygulaması Nedir?

Fabrika Zemin Kaplama Uygulaması Nedir? Fabrika zemin kaplama uygulaması, fabrika ve depolar için uygulanan sağlam endüstriyel zemin kaplama beton hizmetidir. Fabrika saha betonları en çok ağırlığa maruz kalan betonlardır. Kolay yıpranmaması için zeminin kullanım amacına göre ağırlık ve yük miktarına göre özel olarak daha düzgün ve daha sağlam yapılmaktadır.

Fabrika zemin kaplama uygulaması yüzeyde tozlanmayı önleyecek şekilde yapılmaktadır. Perdahlı, fırçalı ve tepsili olmak üzere 3 sınıfta uygulanmaktadır. Endüstriyel zemin kaplama kullanılacak zemine göre uygun yüzey sertleştirici ile betonun dayanıklılığını arttırıp yüzeye renk vermektedir.

Fabrika ve depo zeminleri malların üretildiği, saklandığı ve taşındığı yerler olduğundan bu zeminler aşınmaya ve kimyasal atıklara maruz kalmaktadır. Bu nedenle bu zeminlerin kaydırmazlık, kolay temizlenebilirlik, hoş bir görüm ve üzerinde çalışılacak emniyetli bir yüzey özelliğinde olması gerekir. Bunun için uygun olan malzeme, yüzey sertleştiricilerdir. Kullanma alanının şartlarına uygun bir yüzey sertleştirici tercih edilerek uygulanabilir. Yüzeye hem fırçalı, hem tepsili hem de perdahlı olarak uygulama yapılabilir.

Fabrika Saha Betonu Uygulaması

Fabrika saha betonu uygulaması fabrika ve depolar için kullanıma elverişli beton uygulamalarıdır. Fabrika saha betonu uygulaması firmaların tercih ettiği sağlam ve temizlenmesi kolay olan betonlardır.

Fabrika zemin kaplama uygulaması, firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Daha sağlam ve düzgün fabrika zeminleri için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Fabrika Zemin Kaplama Uygulaması