Diligent İnşaat

Diligent İnşaat 18 yılı aşkın bir süredir saha betonu dökümü, helikopterli şap, endüstriyel zemin kaplama ve zemin kaplama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlası ile söz ettirmiştir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin kaplama uygulamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda ülkemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır.

Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda ülkemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır.


Diligent İnşaat

"Yarınlarınıza Zemin Hazırlıyoruz"
Saha Betonu İnşaat

Bu başarımızın sırrı uzman ekip, kaliteli hizmettir. Diligent inşaat olarak Türkiye genelinde 4 000 000 m2 yi aşkın referansımızla, siz değerli müşterilerimizi arkamıza alarak bu alanda var olduğumuzu dünyaya da kanıtlayacağız. Şirket olarak çok geniş ekip ve ekipmanlara sahip olduğumuz için aynı anda birçok ayrı şantiyede hizmet verebilmekteyiz. Bugüne kadar ülkemizin saygın kuruluşlarından birçoğu zemin kaplamalarında Diligent İnşaat’ı tercih etmiştir. Bunun ana nedeni firmamızın göstermiş olduğu titizlik ve kaliteli iş gücüdür. Diligent İnşaat teknolojinin bütün yeniliklerinden faydalanmakta olup uygulamalarına bunu başarıyla yansıtmaktadır.

Her türlü, baskı beton, beton onarımı, zemin onarımı, beton perdahı, beton tamiri, bina güçlendirmesi, çatlak tamiri, daire şapları, dekoratif zemin, renkli şap, derz dolgusu, derz kesimi, endüstriyel zemin uygulamaları, endüstriyel zeminler ve epoksi zemin kaplama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca renkli yüzey, kat şapları, dış cephe, kaygan zemin, korund, kuvars, otopark betonu, özel şap uygulaması, parlak zemin, parlak beton, pompalı şap, taahhüt, renkli beton, renkli zemin, saha betonu, fırçalı şap, saha betonları, perdahlama, yol betonları, şap betonu ve şap uygulaması yapıyoruz. self leveling, tadilat, yüzey onarımı, yüzey sertleştirici, yüzey koruma, zemin, zemin çözümleri, rampa betonları, zemin güçlendirme, zemin kaplama, zemin kaplaması, beton parlatma, zemin uygulamacısı, zemin uygulayıcısı, fırçalı beton, multılayer, mortar, floorseal, pervaneli şap, pervaneli beton, kür, kür cila uygulamaları yapılmakta ve gerekli olan malzeme tedariği şirketimizce sağlanmaktadır.


Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak.

Vizyon

Firmamızın pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin saygın kuruluşu olmak.