Helikopterli Beton Dökümü

Helikopterli beton dökümü koymuş olduğumuz anoların kontrolü ile başlar ve ardından büyük bir titizlikle helikopterli beton dökme işlemi gerçekleştirilir. Beton dökme işlemi helikopterli şapın en önemli kısımlarından birisidir. Çünkü beton ne kadar düzgün dökülürse yüzeyine uygulanacak yüzey sertleştirici ve helikopter bir o kadar düzgün olur.

Baskı beton teknolojisiyle açık ve kapalı otoparklar, yaya ve taşıt yolları, parklar, ticari bina çevreleri, konut çevreleri, lokantalar, kapalı ve açık teşhir alanları gibi birçok farklı kullanım için çevreye duyarlı, doğal görünümlü, sağlam ve dekoratif zemin kaplamaları yapılabilir.

Dökülmüş Beton

Büyük bir hassasiyet ve titizlik ile dökme işlemi yapılmış beton ardından sertleştirici sermek için beklemeye alınır.

Filiz Demirin Takılması

Filiz demiri beton prizini almadan takmak gerekiyor. Filiz demirin takılma nedeni ise betonun soğuk derzlerinde yani iki betonun birleşim yerlerinde oluşabilecek çökmeleri ve kırılmaları engellemektedir. Böylece iki beton bir birine daha bağlı ve dengeleyici olur. Filiz demirleri betonun kullanım amacına göre ortalama minimum 10 ve maksimum 18lik demir olmak zorundadır. Bu demirler konurken bir tarafı betonla kaynaştırılır diğer bir tarafı ise hareket edecek şekilde gres yağı sürülür. Uygun bir boru ile betonla ayrıştırılır ve iki derzin sağlıklı bir şekilde hareketi sağlanır.

Helikopterli şap beton dökümü için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, helikopterli beton dökümü fiyat teklifi alabilirsiniz.