Laser Screed

Laser Screed, Laser Screed hizmeti ve beton hizmetleri konusunda firmamız, İstanbul ve Türkiye genelinde firmalara daha düzgün ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Laser Screed, endüstiyel zemin kaplama, epoksi zemin kaplama ve helikopterli şap uygulamalarında kullanılan en son teknolojidir. Laser Screed makinesi beton serme teknolojisinde en ileri seviyededir. Laser Screed makinesi ile klasik beton serme tekniklerine göre çok daha düzgün yüzeyli zeminler yapılabilmektedir. Ayrıca günde 1500 m2'ye varan beton döküm hızıyla, zemin betonlarında özel detay çözümleri gerektiren soğuk derzler en aza indirilmektedir.

Laser Screed Hizmeti

Laser Screed hizmeti kapsamında beton zeminleriniz daha düzgün, dayanıklı hale gelmektedir. Laser Screed makinesi, üzerindeki 2 adet lazer alıcı vasıtasıyla, bir lazer kaynağından aldığı ışına göre beton yüzey seviyesini ayarlar ve vibrasyonlu mastarı ile betonu sürekli aynı seviyede serer. Beton mastarlama, betonun yüzeyini bitirme, düzeltme, düz hale getirme işlemini en iyi Laser Screed makinesi yapmaktadır. Lazer mastar makinesi olan Laser Screed ile zeminlerinizi daha kaliteli ve daha düzgün hale getiriyoruz.

Laser Screed makinesi ile beton hizmetlerinizi daha düzgün ve işlerinizi hızlı yapmak için bir telefon kadar yakınız.

Laser Screed Laser Screed 2