Lazerli Beton

Lazerli Beton, lazerli beton hizmeti ve beton hizmetleri konusunda firmamız, İstanbul ve Türkiye genelinde firmalara daha düzgün ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Lazerli beton, beton hizmetleri konusunda kullanılan en son teknolojidir. Lazerli beton makinesi beton serme teknolojisinde en ileri seviyededir. Lazerli beton makinesi ile klasik beton serme tekniklerine göre çok daha düzgün yüzeyli zeminler yapılabilmektedir. Ayrıca günde 1500 m2'ye varan beton döküm hızıyla, zemin betonlarında özel detay çözümleri gerektiren soğuk derzler en aza indirilmektedir.

Lazerli Beton Hizmeti

Lazerli Beton hizmeti kapsamında beton zeminleriniz dayanıklı ve daha düzgün hale gelmektedir. Lazerli Beton makinesi, üzerindeki 2 adet lazer alıcı vasıtasıyla, bir lazer kaynağından aldığı ışına göre beton yüzey seviyesini ayarlar ve vibrasyonlu mastarı ile betonu sürekli aynı seviyede serer. Beton mastarlama, betonun yüzeyini bitirme, düzeltme, düz hale getirme işlemini en iyi Lazerli Beton makinesi yapmaktadır. Lazer mastar makinesi ile zeminlerinizi daha kaliteli ve daha düzgün hale getiriyoruz.

Lazerli beton makinesi ile beton hizmetlerinizi daha düzgün ve işlerinizi hızlı yapmak için bir telefon kadar yakınız.

Lazerli Beton