Lazer Beton Lazer Mastar

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Lazer Beton Lazer Mastar

Lazer Beton Lazer Mastar

Lazer beton, lazerli beton, Laser Screed ve lazer mastar ile endüstriyel zemin kaplama ve helikopterli şap uygulamalarında düzgün beton hizmeti sunuyoruz.

Endüstriyel beton zemin ve helikopterli şap uygulamalarında kullanılan en son teknoloji ürünü Laser Screed makinesi ile çok daha düzgün yüzeyli ve hızlı zemin uygulamaları yapıyoruz. Laser Screed makinesi beton serme teknolojisinde en ileri seviyededir. Laser Screed makinesi ile klasik beton serme tekniklerine göre çok daha düzgün yüzeyli zeminler yapılabilmektedir. Ayrıca günde 1500 m2'ye varan beton döküm hızıyla, zemin betonlarında özel detay çözümleri gerektiren soğuk derzler en aza indirilmektedir.

Laser Screed

Laser Screed makinesi, üzerindeki 2 adet lazer alıcı vasıtasıyla, bir lazer kaynağından aldığı ışına göre beton yüzey seviyesini ayarlar ve vibrasyonlu mastarı ile betonu sürekli aynı seviyede serer. Beton mastarlama, betonun yüzeyini bitirme, düzeltme, düz hale getirme işlemini en iyi Laser Screed makinesi yapmaktadır.

Diligent İnşaat lazer beton mastar hizmeti ile endüstriyel zemin kaplama ve helikopterli şap uygulamalarında sizlere daha hızlı ve daha düzgün beton zemin hizmetleri sunmaktadır. Lazer mastar makinesi olan Laser Screed makinesi ile zeminlerinizi daha kaliteli ve daha düzgün hale getiriyoruz.

Türkiye’nin her yerine hizmet veren firmamız, Laser Screed makinesi ve zemin kaplama makineleri ve profesyonel ekibi ile en iyi lazerli beton döküm hizmeti sunmaktadır.