Otopark Zemin Kaplama

Otopark zemin kaplama, otopark epoksi zemin kaplama ve beton hizmetleri için firmamız, inşaat sektöründe kurumsal firmalara kaliteli hizmet vermektedir. Beton zeminler araç ve yaya trafiğine uygundur. Tamiri temizlenmesi kolay ve pratiktir. Tozumasız ve estetik bir ortam oluşturulmasını sağlar. Su geçirmediğinden su izolasyon görevini de yapmaktadır.

Otoparklarda kullanılan beton kaplamalar genelde epoksi kaplama olarak yapılmaktadır. Binaya bindirdiği yükün az olması, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve toz yaratmayan yüzeyler olması sebebiyle tercih edilmektedir. Bugün Türkiye'de ve dünyada pek çok alışveriş merkezi otopark ve servis alanlarında epoksi zemin kaplamalarını tercih etmektedir. Kapalı otopark ve açık otopark olarak ikiye ayırmak gerekiyor çünkü zemin açısından kullanım koşullarına göre değişkenlik göstermektedir.

Otopark zemin kaplama kullanım alanları olarak AVM, alışveriş merkezleri, fabrika ve hastanelerde açık ve kapalı tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Otopark Zemin Kaplama Hizmeti

Otopark zemin kaplama hizmeti kapsamında firmamız, 2000 yılından itibaren sektörde ileri seviye otopark zemin kaplama hizmeti sunmuştur.

Otopark zemin kaplama uygulamalarında uzman teknisyenlerimizle, makine parkurumuzla kalıcı ve kesin profesyonel çözümler sunuyoruz. Kapsamlı bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilir en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

Otopark Zemin Kaplama Otopark Zemin Kaplama 2 Otopark Zemin Kaplama 3