Saha Betonu

Saha Betonu, saha betonları konusunda uzman olan firmamız, İstanbul ve Türkiye genelinde 2000 yılından itibaren müşterilere ve firmalara hizmet vermektedir. Zemin kaplama konusunda alanında lider olan firmamız, son çıkan teknolojik makinelerle hızlı, kaliteli ve dayanıklı beton hizmetleri sunmaktadır.

Saha betonu uygulaması yapılırken, ağır tonajlı araçların ( forklift, kamyon, tır, otobüs vs. ) hareketleri göz önünde bulundurulmalı, zeminde mutlaka çelik hasır veya donatı demirleri kullanılmalıdır. Saha betonlarında trafik yoğun ise aşınmada fazla olacağından, dökülecek betonun içine gerektiğinde elyaf ya da çelik teller karıştırılmalıdır. Yüzey sertleştirici de dayanım açısından bir diğer önemli husustur. Derzlerin kesimi en az beton kalınlığının 1/3’ü oranında olmalıdır. Derz aralıkları da maksimum 5x5 oranında olmalıdır.

Sertleştirici kullanılan beton yüzeyin dayanımı, normal betona göre 8-10 kat daha fazladır. Bu malzemelerin kullanılması neticesinde oluşan beton yüzey darbe, gerilme ve çekme gibi fiziki etkilere karşı mukavemetli hale gelir.

Saha betonu ve saha betonları alanında deneyimli olan firmamız, sizlere en iyi fiyat teklifi sunmak için hazır. Saha betonu için iletişim bölümünden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Saha Betonu Hizmeti

Saha Betonu hizmeti için beton hizmetleri sektöründe Türkiye ve İstanbul genelinde en son çıkan teknolojik makinelerle firmalara kaliteli hizmet sunuyoruz. İnşaat ve beton hizmetleri sektöründe yılların vermiş olduğu birikim ve deneyimle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Saha betonu hizmeti için uluslararası ve Türkiye genelinde yapmış olduğumuz hizmetlerimizin metre karesi 4.000.000 metre kareyi geçmiş durumda. Referanslarımızın ve müşterilerimizin kalitesine baktığınızda bunu göreceksiniz.

Saha betonu projeleriniz için bir telefon kadar yakınız.

Saha Betonu Saha Betonu 2 Saha Betonu 3

Saha Betonları

Saha Betonu 6
Saha Betonu 7
Saha Betonu 8
Saha Betonu 9
Saha Betonu 10
Helikopterli Şap 6
Saha Betonu 11
Saha Betonu 12
Saha Betonu 13