Yüzey Sertleştirici

Yüzey sertleştirici kullanım amacı zemin kaplamalarında betonun üst yüzeyinde, aşınma ve darbe dayanımını yükseltmek için kullanılan doğal agregalardır. Bu özellikleri sonucunda beton yüzeyinde tozuma sorunu olmaz. Helikopter perdah makineleri ile betona yedirilen bu malzemeler sayesinde beton yüzeyi pürüzsüz ve gözeneksiz hale gelir. Bu uygulamalar betonun su ve diğer sıvı maddeleri emmesini en aza indirir. Ayrıca beton performansını 8-10 kat arttırarak betonun yüksek mukavemetli olmasını sağlar. Tüm bu teknik faydaları yanında yüzey sertleştiriciler renk alternatifleri ile dekoratif taleplere de cevap vermektedir.

Yüzey sertleştirici, endüstriyel zeminlerde iç ve dış alanlarda özellikle darbelere ve aşınmaya dayanıklı zemine ihtiyaç duyulan alanlarda tozuma olmayan, pürüzsüz ve düzgün yüzeye sahip beton zemin ihtiyaçları için ekonomik ve dekoratif zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır.

Yüzey Sertleştirici Kullanım Alanları

Tüm endüstriyel zeminlerde, içeride ve dışarıda aşınmaya dayanıklı, tozumaz, pürüzsüz ve düzgün beton zeminlerde, ekonomik ve dekoratif zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır. Üretim tesisleri, mekanik atölyeler, okullar, depolar, otoparklar, kaldırımlar, alışveriş merkezleri gibi çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Helikopterli Şap

Helikopterli şap nedir? Helikopterli şap ve uygulamaları...

Saha Betonu

Saha betonu, saha betonları konusunda uzman olan firmamız...

Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel zemin kaplama, kırmızı, yeşil ve gri olmak...

Otopark Zemin Kaplama

Otopark zemin kaplama, otopark epoksi zemin kaplama ve...

Epoksi Zemin Kaplama Firmaları

Epoksi zemin kaplama firmaları arasında yer alan...

Helikopterli Beton

Helikopterli beton, helikopter beton hizmetleri...

Baskı Beton

Baskı Beton Nedir? Baskı beton iç ve dış zeminlere...

Renkli Beton

Renkli beton nedir? Renkli beton, yüzey serleştirici...