Hakkımızda

Biz Kimiz

21 yıllık tecrübesi ile inşaat sektöründe kendisini kanıtlayan firmamız, yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutmuştur. Endüstriyel Zemin Kaplama, Epoksi Zemin Kaplama, Poliüretan Zemin Kaplama, Baskı Beton ve Beton Parlatma konusunda uzman olan firmamız gerek Türkiye genelinde gerekse Özbekistan, Belarus, ve Irak’da 6.000.000 m2’yi aşkın iş hacmi ile sektörün öncü firmalarından olmayı başarmıştır.

Diligent İnşaat, son teknoloji makina parkuru, titiz ve profesyonel işgücünü kullanarak, yurtiçi ve yurtdışında; havalimanı, otomobil fabrikaları, AVM’ler, sanayi üretim tesisleri, toplu konut projeleri, ve birçok özel projede yer almıştır.

Kurumsal Değerlerimiz

Vizyonumuz

İşverenlerimize ekonomik ve profesyonel çözümler sunmak. Firmamızın sektörde etkinliğini ve verimliliğini sürekli arttırmak. Sektörde teknolojik makina ve profesyonel işgücü ile fark yaratmak. Projelerinde yer aldığımız ülkelerde, saygın bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi, kullandığımız üst düzey malzeme ve profesyonel işgücü ile, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak.

Başarılarımız

21

YILLIK TECRÜBE

6.000.000+

M2 TAMAMLANAN İŞ

200+

TAMAMLANAN PROJE

Referanslarımız

İstanbul Havalimanı
Togg Otomabil Fabrikası
Sabiha Gökçen Havalimanı
Toyota Otomobil Fabrikası
Cevahir AVM
MUSIAD Genel Merkezi
İSPARK Otoparkları
Gölbaşı Askeri Eğitim Alanı
HEP ISTANBUL Projesi

Çözüm Ortaklarımız

EnglishРусскийTürkçe